Künye İletişim
24 Ekim 2016 Pazartesi
Menü

Kaybolan Malezya uçağı nerede?

Malezya uçağı, kaybolan Malezya uçağı ile ilgili gelişme, kaybolan malezya uçağı, malezya uçağı düştü mü? malezya uçağı ile ilgili önemli gelişme, malezya uçağı kayboldu, malezya uçağı bulundu mu? kaybolan malezya uçağı ile ilgili gelişme var mı?

Kaybolan Malezya uçağı nerede?

Kaybolan Malezya uçağı ile ilgili önemli gelişme. Kaybolan Malezya uçağının rotasının değiştiği bildirildi.
Güney Çin Denizi üzerinde uçtuğu sırada kaybolan Malezya Havayollarına ait Boeing 777 uçağının rotasını değiştirdiği belirlendi. 

Malezya uçağı, kaybolan malezya uçağı, malezya uçağı düştü mü? malezya uçağı ile ilgili önemli gelişme

Edilinilen bilgiye göre; Malezya’daki yerel gazetelerden Berita Harian, Malezya ordu yetkililerine dayanarak verdiği haberde, rotasını değiştiren uçağın sivil makamlarca rapor edilen son noktadan yüzlerce kilometre ötedeki Malacca Boğazı'na yöneldiğinin saptandığını duyurdu.


Haber de yer alan bilgi, soruşturmayı yürüten Malezya ordusundan üst düzey bir yetkili tarafından da teyit edildi.Malezya ordusu yetkililerince yapılan son açıklamalar, 8 Mart’ta Güney Çin Denizi üzerinde uçtuğu sırada kaybolan uçağın akıbetiyle ilgili gizemi arttırdı.

ÇELİŞKİLİ HABERLER GELİYOR
Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Malezya Havayolları’na ait yolcu uçağının uçuş rotasından ayrılıp batıya döndüğü iddiasını yalanlarken; Sivil Havacılık Kurumu ise uçağın kaybolmadan önce rotasından ayrılarak ülkenin batısındaki işlek nakliye bölgesi olan Malakka Boğazı'na yöneldiğini belirtiyor.


Malezya uçağı, kaybolan malezya uçağı, malezya uçağı düştü mü? malezya uçağı ile ilgili önemli gelişme

10 ülke arıyor

Çinli yetkililer, uçakta seyahat eden biri bebek 153 Çin vatandaşının bulunması için 10 uydunun bölgeyi taradığını açıkladı. 

Havacılık tarihinin en büyük arama operasyonuna, 10 ülkeden çok sayıda helikopter, uçak, gemi ve ekip katılıyor. Diğer Haberler
© 2015 - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İletişim
Ücretsiz Haber Yazılımı | Haber Siteniz Olsun